Ferforje Raf
Ferforje Raf

    Ferforje Raf ,ev içi dekorasyonların ferforje ile süslenmeye başlamasından sonra  tamamlayıcı ürün grubu olarak evinizin bir köşesinde yerini almaya başlamıştır. Ferforje raf evinize kattığı ağırlık ve şıklıktan ibaret değildir evinizi derler toplar bir düzen getirir ferforje raf üretimi çeşitliliği bakımından da model tercihi bakımından da sizlere bol ürün yelpazesi sunmaktadır.

     Ferforje Raf üretimi ve Tasarımı devamlı olarak gelişime müsait olması demirin sıcaklığının evinize yansıması bizlerre işimize olan sanatımıza olan bağlılığımız gelişime açık olan ferforje sektörü ürün çeşitliliğini sizlere sunmaktan zevk duyarız.Anlar sunmak bizlere dahada fazla ilham vermektedir.

    Ferforje raf olarak düşünüldüğünde evinizdeki köşesinde hem düzeni sağlamakta hemde evinizdeki şıklığı tamamlamaktadır.

     Yaşam alanlarınızda her noktada kullanabileceğiniz dekoratif ve çok bir pratik bir model. Dilerseniz kitaplık, dilerseniz mutfak veya banyo rafı ve hatta çiçeklik olarak keyifle kullanabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile kullanacağınız ortama uygun seçimler yapabilirsiniz. Rafların arasındaki mesafeler mutfak ta kullanacağınız mikrodalga veya mini fırınların ölçüsüne uygun yapılmıştır. Ferforje kısımları tamamen dolu demirden elde ferforje tekniği ile bükülerek yapılmıştır. Ahşap kısımları özel eskitme renklerde, 18 mm kalınlığında birinci sınıf yonga levha kullanılarak imal edilmiştir. Fırın boya ile boyandığı için su ve neme karşı çok dayanıklıdır .

      Ferforje raf  imal edilirken malzemenin cinsi ebadı boyası işçiliği çok önemlidir sıcak durmalı imalat ........